No to siedzimy w domu, kto by się tego spodziewał jeszcze dwa miesiące temu… Jak Wam mija czas? Macie wolne, home office, a może pracujecie nad jakimiś swoimi projektami? Nie ma to znaczenia – ważne, że zostajecie w domu! Jeśli mowa o home office, to w tym względzie są dwie drużyny – pierwsze to osoby, które lubią wstać rano jak do pracy – pomalować, ubrać się, siąść przy biurku i w taki sposób pracuje im się najlepiej. Druga drużyna w pełni korzysta z tego, co daje możliwość pracy z domu – piżamka lub dresik rządzi! Ja jestem w środkowej drużynie. Lubię się pomalować, ogarnąć, posprzątać swoją przestrzeń, usiąść przy stole. Ale zakładam wyłącznie dresik! Okazało się jednak, że mój stary dres jest strasznie zdziadziały, nadaje się już niestety do kosza. Skorzystałam więc z sytuacji i wyruszyłam na małe zakupy- online ma się rozumieć. Okazało się, że mnóstwo w Was też szuka idealnego dresu! Dlatego przygotowałam dla Was przegląd dresów z dwóch kategorii – przejrzałam małe i duże polskie marki (bo teraz nie ma nic ważniejszego od wspierania takich biznesów, pamiętajcie o tym!) oraz zajrzałam do Shopbopa, żeby przejrzeć dresy z wyżej półki. Zachęcam Was do klikania w linki, bo na kolażach pokazałam tylko po jednym modelu z każdej firmy, a podczas przeglądania asortymentu widziałam, że jest duuuuużo więcej ciekawych modeli! Na sto procent znajdziecie dzisiaj wymarzone dresiwo. Zaczynamy!

 

P.S Jeśli będziecie pytać o moich faworytów: ja zamówiłam niebieski dres z Lavender Store, bardzo podobają mi się też dresy z PLNY Lala i Cuorie Picche (ale przekraczają mój budżet na ten moment) i dresy z Emilie Atelier (ale nie było rozmiaru). Dresik z LS już przyszedł i jest naprawdę super, a w promocji zapłaciłam za niego ok. 100 zł!


1. Bombshe
2. Nubee
3. Plny Lala
4. Cardio Bunny
5. Hibou
6. Trzy Igły
7. Lavender Store
8. Wassyl
9. La Grue
10. By Bianco

11. Stone Skirts
12. Emilie Atelier
13. Cinamoon
14. Saintby
15. Mia Warsaw
16. Femistories
17. Gałgan
18. Lagattini
19. Cuorie Picche

 

20. Varley
21. Honeydew
22. Supply
23. Year Ours
24. Mason Grey
25. Honeydew
26. Eberjey
27. Salvage
28. Reebok Victoria Beckham
29. Onzie

 

+ moje osobiste polecenia – marki, które mi się sprawdzają, ale aktualnie nie mają szczególnie porywającego asortymentu na Shopbopie – Champion i Calvin Klein