DSC02335

Wiecie, że pół roku temu przeprowadziłam się do nowego mieszkania – ci, którzy urządzali już swoje cztery kąty wiedzą, że jest to nie lada gratka dla osób lubiących babrać się w dodatkach do domu. No, i pewnie wiecie, że nie da się tego zrobić na raz, ja wciąż myślę nad nowym stołem do salonu, wielki obraz czeka na powieszenie nad łóżkiem, a salon aż się prosi o ładny, włochaty dywan. Ciągle rozglądam się za dodatkami do domu, co mój Kamil przyjmuje z pewną nerwowością – on jest totalnym minimalistą i nie potrafi zrozumieć idei gromadzenia „bezużytecznych głupot”, które ja nazywam „absolutnie niezbędnymi upiększaczami przestrzeni” – ech ci faceci :D! Ostatnio zaczęłam rozglądać się za jakąś ładną, małą lampką, która zastąpiłaby mojego biednego, wyblakniętego dziada z IKEI. Mam świra na punkcie dodatków z motywem marmuru, więc moje poszukiwania były bardzo sprecyzowane, ale jedyne co wpadało mi w oko, to ultra drogie lampy z podstawą z marmuru. Kiedy dostałam propozycję od Lotari.pl, żebym przejrzała ich ofertę i coś sobie wybrała, swoje kroki (oczywiście) skierowałam prosto w stronę lamp i… udało się! Sprawa wygląda tak: podstawa jest bardzo prosta, biała nóżka, żadnych kombinacji. A klosz wybieracie sami – to wydruk z bazy zdjęć. Możecie też wgrać swoje zdjęcie, ale baza jest na tyle ogromna, że ja bez problemu znalazłam kilka ciekawych grafik i wybrałam sobie aż trzy klosze, które mogę zmieniać kiedy tylko chcę. Ważna sprawa – w montowaniu kloszy nie pomagał mi Kamil, a znacie moje umiejętności w tym względzie, więc możecie być pewni, że jest to super proste. Zobaczcie, jakie klosze wybrałam:

DSC02299

Ten w zygzaki idealnie wyglądał w Święta, zwłaszcza w towarzystwie choinki, niebawem wrócę do marmuru, a na wiosnę przerzucę się na liście.

To, co jest dla mnie ważne, to to, że klosze nie zajmują dużo miejsca w domu – nie mamy zbyt wiele przestrzeni do chowania moich kolejnych bibelotów (thanks to Niuniuś, oczywiście! Wszędzie pieluchy i zabawki!), a macie możliwość szybkiego i łatwego zmienienia wystroju wnętrza.

DSC02333 DSC02321

Co jeszcze możemy znaleźć w ofercie Lotari.pl? Całkiem sporo: fotorolety, tapety, panele, naklejki, obrazy, poduszki… w każdej z tych rzeczy możemy korzystać z banku zdjęć. Szkoda, że wcześniej nie znałam tego sklepu, bo jeszcze kilka miesięcy temu szukałam miejsca, gdzie mogłabym wydrukować jakąś fajną grafikę do sypialni. Ostatecznie zrezygnowałam, kupiliśmy z Kamilem gotowca, obrzydliwie nas uderzył po kieszeni.

Mój następny cel: „marmurowe” poduszki – idealnie dopełnią moją marmurową manię! Wyszukałam kilka innych fajnych wzorów, poniżej moje TOP5 🙂

poduszki1. Czarny marmur

2. Piesło-jeleń

3. Graficzne liście

4. Brokatowe gwiazdki

5. Pióra

DSC02317