DSC03102

Pamiętacie, jak mówiłam Wam w grudniu na snapie (modnakomoda), że w tym miesiącu absolutnie i totalnie nic już nie kupuję, bo spłukałam się do cna w związku z szeroko zakrojoną akcją prezenty. Potem kupiłam Timberlandy, za co dostałam od Was wirtualnie po dupsku (my girls!), ale później już byłam całkiem grzeczna i dostałam od Mikołaja kopertę z kilkoma miłymi banknotami, które – jak na rozsądnego, dorosłego człowieka przystało – przepuściłam w Sephorze i w MACu… Pokażę Wam co mam, bo może i popłynęłam, ale A) załapałam się na zniżki B) kupiłam same kultowe i niezbędne rzeczy, które są tego warte i starczą mi na niesamowicie długo. Dobra, dość tłumaczeń, bo się pogrążam :D. Zapraszam na post!

 

 

DSC03110

MAC to moja ulubiona firma kosmetyczna, zdecydowanie! To z MACa mam mój ukochany korektor, który daje radę moim cieniom pod oczami, to z MACa mam moją najlepszą pomadkę (będzie wpis o pomadkach, no worries!) i… mogłabym tak jeszcze dłuuuuugo wymieniać, ale to temat na odrębny wpis, który, jak dobrze pójdzie, pojawi się jeszcze w tym miesiącu!

 

 

 

 

DSC03144

Tym razem postawiłam na cztery kultowe kosmetyki: korektor Pro Longwear NW15 (moje opakowanie nr „niewiemktórebobyłoichtakdużo”), puder Mineralize Skinfinish, pomadka Velvet Teddy i rozświetlacz Soft and Gentle.

DSC03158

To nie recenzja (spokojnie, pojawi się!), ale uznałam, że każda bladolica musi koniecznie zobaczyć na własne oczy, że NW15 to kolor doskonały. Krycie, trwałość, wydajność i to jak wygląda na buzi ten korektor – klasa sama w sobie.

DSC03119 DSC03121

A potem popłynęłam w Sephorze – długo myślałam, który z kultowych produktów NARS sobie sprawić- czy róż Orgasm czy bronzer Laguna. Ostatecznie stwierdziłam, że raz się żyje i z zamkniętymi oczami z bólu spowodowanego kurczącym się stanem konta (też tak macie? Ja nie mogę się cieszyć zakupami, bo mam taaaaaakie poczucie winy! :O) i kliknęłam oba. W gratisie dostałam też próbkę rozświetlacza w płynie.

DSC03127

Jakość produktów jest bajeczna i nie mogę się doczekać, aż Wam o nich opowiem – jestem ciekawa czy wiecie, który mi bardziej przypadł do gustu.

DSC03132 DSC03165 DSC03179A tu nowe produkty na buzi. Normalnie tak się sobie podobam, że aż przebieram nogami, żeby napisać Wam dokładną recenzję wszystkich kosmetyków :D! Stay tuned!