IMG_1233Ostatnio na snapie (modnakomoda) powiedziałam Wam, że w odpowiedzi na moją ankietę, podsumowującą rok 2016, na blogu pojawi się kilka nowych serii. Pisaliście mi, że chcecie więcej pisania, więcej historyjek z życia i więcej postów w kategorii uroda/parenting. Przeanalizowałam dokładnie każdą Waszą sugestię i przygotowałam dla Was kilka zupełnie nowych serii na rok 2017:

MODA/URODAJedna marka” – w tym cyklu będę pisać całościowe recenzje produktów/rzeczy jednej marki – mowa zarówno o markach kosmetycznych jak i ciuchów. Co polecam, czego nie, kiedy i gdzie kupować.

MODA/URODATanio vs. Drogo” – w tym cyklu będę pisać o droższych produktach i ich tańszych zamiennikach. Zobaczymy, czy zawsze droższe oznacza lepsze

PARENTINGOczekiwania a rzeczywistość” – to już znana Wam seria, którą bardzo polubiliście i którą zamierzam kontynuować. Macierzyństwo, rodzicielstwo dostarcza i mnie i Kamilowi mnóstwa przemyśleń, każdego dnia czymś zaskakuje, codziennie weryfikujemy nasze wcześniejsze poglądy.

PARENTINGGadżety dla mamy i dziecka” – seria, której pierwsza edycja miała już swoją premierę (zerknijcie) – potrzeby i zainteresowania Młodego zmieniają się jak w kalejdoskopie. Będę mówić Wam, co moim zdaniem jest przydatne i fajne na danym etapie życia dziecka.

KULTURA/LIFESTYLEStrzał w dziesiątkę” – seria, której najbardziej nie mogę się doczekać i jestem pewna, że Wam również się spodoba. To dziesiątka (albo piątka, albo dwudziestka, w zależności od tego, ile rzeczy w danym miesiącu mnie zainteresuje) linków, tytułów książek, filmów, seriali, gier, vlogów, rzeczy, które w ciągu miesiąca przykują mój wzrok. Tacy ulubieńcy, tylko że raczej koncentrujący się na sferze online, video (poza książkami, które nadal kupuję tylko w wersji papierowej, mam do tego słabość). Dajcie znać, czy jeszcze nie jest za późno na ulubieńców grudnia :).

MODA/URODA/LIFESTYLEOkazja tygodnia” – Pisałyście mi, że lubicie, kiedy na snapie informuję Was o promocjach, rabatach, które odnajduję w czasie siedzenia w internecie. Nie każdy ma snapa, ale na pewno każdy lubi wiedzieć o możliwości, żeby kupić coś w lepszej cenie. Dlatego postanowiłam, że co tydzień (plus-minus kilka dni,w zależności od ilości promocji, które znajdę w danym czasie) będą pojawiać się zestawienia najlepszych, moim zdaniem, okazji.

Poza tym oczywiście będą nadal pojawiały się wszystkie te posty, które były na moim blogu do tej pory. Mam milion nowych pomysłów, nie będą to jednak serie, ale pojedyncze wpisy, więc wszystko w swoim czasie pojawi się na Komodzie. Mam dla Was jeszcze jedną niespodziankę, ale o niej opowiem Wam za jakiś czas, póki co pracuję jak mróweczka…ykhm, no, przynajmniej staram się, na tyle na ile pozwala mi Jaśniepan. To będzie super rok!