herbata/tea: Your Tea
szorty/shorts: tutaj
bluzka/blouse: tutaj
zegarek/watch: Daniel Wellington (kod uprawniający do 15% zniżki :)))! „DW_modnakomoda”. Kod działa do 15.10)
kubek/cup: Dawanda.pl
świeczki/candles: F&F Home

Mój ostatni weekend ograniczał się do sprzątania, jedzenia i oglądania Dr House’a pod kocem, o czym nie omieszkałam poinformować was na snapchacie („modnakomoda”, wbijajcie!). W niedzielę dostałam wiadomość od mojej Oli, że chyba mnie pogrzało i gdyby ona miała w ten sposób spędzić cały weekend, to czułaby się po nim dużo bardziej zmęczona niż po tygodniu harówki w pracy. A ja… uwielbiam moje nudziarskie dni, w których zakopuję się w łóżku z laptopem, przygotowuję dla Was wpisy, oglądam jednym okiem jakiś fajny serial, popijam kawę z syropem karmelowym (a wczoraj razem z moim nieocenionym pomocnikiem Kamilem przygotowałam korzenny syrop dyniowy, szykujcie się na wpis z domową pumpkin spiced latte!) i nie wychylam nosa z mojego gniazdka. No bo co, kurde, w ciągu tygodnia prawie mnie nie ma w domu, to kiedy mam pomieszkać u siebie, jak nie w weekend?

Najbardziej lubię ten moment, kiedy uda mi się odgrzebać ze sprzątaniem w miarę szybko. Wtedy wyjmuję moją tacę od Kejt, zaparzam herbatę z cytryną (ostatnio uwielbiam Happy Tea!), wrzucam do kominka któryś z wosków z Yankee Candle i siadam do pracy nad blogiem. W uporządkowanej przestrzeni powstają najlepsze wpisy, słowo blogerki i ex-bałaganiary (teraz jestem bałaganiarą tylko na ok. 1/3 etatu :D)

Chciałam jeszcze powiedzieć Wam dwa słowa o Happy Tea w ramach współpracy z nimi- to herbata na bazie chryzantemy (to to można pić???), owoców głogu, cytryny, kwiatu róży i chińskiej czerwonej herbaty- ta mieszanka ma za zadanie uspokoić nas, odstresować, polepszyć trawienie i poprawić nasz humor. I wiecie co? To działa!

Czemu firma Your Tea jest lepsza od innych? Bo część ich dochodów jest przekazywana na szczytne cele w ramach ich programu #Charitea. W tym miesiącu wybrali fundację walczącą z problemem samobójstw wśród nastolatków. Happy Tea i inne herbaty możecie zamówić tutaj: KLIK