Pamiętacie mój wpis o stroju kąpielowym Triangl? Od tego czasu zasypujecie mnie pytaniami na jego temat. Na większość z nich odpowiedziała Kejt w swoim wpisie, natomiast ja zajmę się rozmiarówką, której wiele z Was nie może okiełznać ;)! Sprawa wygląda różnie, w zależności od modelu- niektóre z nich w ogóle nie są polecane dla większych biustów, inne z kolei są dla nich stworzone. Chcecie wiedzieć więcej? Zapraszam do dalszej części wpisu.

Górę i dół kostiumu kupuje się łącznie, ale oczywiście istnieje opcja wyboru rozmiaru i jednej i drugiej części osobno. Obie części występują w rozmiarach od XXS do XL.

Modele Milly i Poppy mają regulowane ramiączka i są polecane zarówno dziewczynom z mniejszym i większym biustem (w tym osobom, które mają większą miseczkę, a mniejszy obwód pod biustem- dla nich zostały stworzone rozmiary SMALL+, który odpowiada miseczce C-D i SMALL++, który odpowiada miseczce D i DD). Jeśli chodzi o te dwa modele, to są one najbardziej uniwersalne i będą pasować na większość biustów od A do DD. Oba modele mają regulowane ramiączka.

Modele Bambi, Black Neon i Ollie mają regulowane ramiączka, ale nie ma regulacji pod biustem. Osoby z większym biustem, ale niewielkim obwodem pod biustem mogą mieć problem z tym modelem. Za to małe biusty i duże biusty z dużymi obwodami będą zadowolone ;))

Modele Lily i Winnie – tu sytuacja wygląda tak jak w przypadku modeli Bambi, Black Neon i Ollie, z tym, że osobiście byłabym ostrożna z tym modelem w razie posiadania dużego biustu ;). Brak ramiączek jest zawsze ryzykowny :D!

Modele Chloe i Lulu to klasyka Triangl, ich pierwsze projekty z neoprenu. Są najbardziej uniwersalne- zawiązywane zarówno pod biustem jak i na szyi. W przypadku Lulu majtki są również regulowane, za to Chloe są nieregulowane jak we wszystkich pozostałych modelach.

Poniżej zamieszczam tabelkę, która pokazuje rozmiarówkę Triangl w odniesieniu do typowych rozmiarówek na świecie:

UK EUR ITA FRA RUS US
XXS 4 32 36 32 38 0
XS 6 34 38 34 40 2
S 8 36 40 36 42 4
M 10 38 42 38 44 6
L 12 40 44 40 46 8
XL 14 42 46 42 48 10

A tutaj już bardziej szczegółowe informacje:

  CUP BUST
XXS AA
XS A
S B
SMALL + C-D
SMALL ++ D-DD
M C
L D
XL DD

Jeżeli znacie swój rozmiar stanika, to nie powinnyście mieć większego problemu z wybraniem Triangl, ja szłam tym tropem:

60-70 cm pod biustem to Small + i Small++
75-85 cm pod biustem to już M, L i XL.

Sama wybrałam rozmiar Small+ przy modelu Poppy i jest ok! W przypadku majtek nie ma za bardzo nad czym się rozwodzić- wybieracie taki rozmiar jak zawsze w przypadku bikini ;)!

Po resztę odpowiedzi zapraszam Was na bloga Kejt :))